GEN4-IOD-24T
Manufacturer No:
GEN4-IOD-24T
Manufacture:
4D Systems
Package:
Datasheet:
GEN4-IOD-24T
Description:
DISPLAY LCD RES WIFI 2.4"
In Stock
8 pcs On sales
Product Attribute
Touchscreen
Resistive
Display Mode
Transmissive
Display Type
TFT - Color
Viewing Area
36.72mm W x 48.96mm H
Graphics Color
Red, Green, Blue (RGB)
Series
gen4-IoD
Background Color
Dot Size
Diagonal Screen Size
2.4" (60.96mm)
Backlight
LED
Dot Pitch
0.15mm W x 0.15mm H