SCT3250EX-21.78"-EX111
Manufacturer No:
SCT3250EX-21.78"-EX111
Manufacture:
3M
Package:
Datasheet:
SCT3250EX-21.78"-EX111
Description:
SCT3250EX 21.78" 8" EX111 R W
In Stock
7 pcs On sales
Product Attribute
Height
Length
Series
MicroTouch™ System SCT3250
Interface
USB
Part Status
Active
Diagonal Screen Size
21.78" (553.21mm)