SCT3250-26.50"
Manufacturer No:
SCT3250-26.50"
Manufacture:
3M
Package:
Datasheet:
SCT3250-26.50"
Description:
SCT3250 26.50" 8" FFC W
In Stock
6 pcs On sales
Product Attribute
Height
Length
Series
MicroTouch™ System SCT3250
Interface
USB
Part Status
Active
Diagonal Screen Size
26.50" (673.1mm)